Teslimat Bilgileri

Hızlı ve Ücretsiz Kargo Teslimat

Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen tüm siparişleriniz ertesi iş günü içerisinde MNG Kargo ile teslim edilir. Kargo, Türkiye’nin her yerine ücretsizdir.

Uluslararası Teslimat

MNG ile tüm ülkelere gönderim yapmaktayız.

Uluslararası siparişlerde teslimat süresi 1 ile 7 gün arasında değişim gösterir. Ancak bazı durumlarda yerel gümrükler siparişi alıkoyabilir ve dolayısıyla teslimat süresinde gecikmeler yaşanabilir. Bu durum kontrolümüz altında değildir.

Uluslararası gönderilerde teslimat ücreti için gönderinin yapılacağı ülke baz alınır. Alışverişinizi tamamlarken teslimat adresinizi girdikten sonra teslimat ücretiniz hesaplanır.

Pazartesi’den Cumartesi’ye saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Bu zaman aralığı haricinde verilen siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinizde bir hata olduğunu düşünüyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargo firması tarafından teslim alındıysa adres değişikliği ekstra ücrete tabi tutulur.

Yerel gümrükler ekstra vergi ya da ödemeler talep edebilir. Bu ödemeler müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu ekstra ödeme taleplerinde herhangi bir kontrolümüz bulunmamaktadır. Her ülkenin farklı yürütmelikleri olduğu için bu gibi durumlarda önceden bilgi vermemiz mümkün değildir. Ekstra vergi ya da gümrük ödemeleri tamamlanmadığı için tarafımıza geri dönen ürünlerin tüm gönderi, vergi ve gümrük ödemeleri müşterinin sorumluluğundadır. Bu gibi durumlarda bahsi geçen ödemeler müşterinin para iadesinden kesilmektedir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 
Çayyolu Pazar © 2018
Espower Bilisim